Ласкаво просимо до Columbia Shipmanagement Ukraine

Columbia Shipmanagement Ukraine (CSM UA) це крюїнгова компанія, яка була заснована у липні 2008 як представницький офіс Columbia Shipmanagement в Україні.

Зараз, Columbia Shipmanagement Ukraine працевлаштовує моряків у найбільших судноплавних компаніях, таких як Columbia Shipmanagement, Tsakos Columbia Shipmanagement (TCM) S.A та Döhle Group.

Ласкаво просимо до нашої команди!

Наші цілі

БУТИ НАЙКРАЩИМ, постійно розвиваючи та покращуючи наш багаторічний досвід за допомогою інноваційних та новаторських рішень

Полягає в тому, щоб наші клієнти завжди були задоволені, забезпечуючи їм НАЙВИЩУ ЯКІСТЬ, БЕЗПЕКУ, ЕКОЛОГІЧНЕ ТА ЕКОНОМІЧНЕ УПРАВЛІННЯ

Надання клієнтам компетентних, безпечних, екологічно раціональних і економічно ефективних послуг, які відповідають найкращим галузевим стандартам

Columbia Shipmanagement

Компанія Columbia Shipmanagement була заснована в Лімассолі на Кіпрі в 1978 році.Це міжнародна організація з більш ніж 40-річним досвідом управління судами світового рівня та постачальників морських послуг у галузі судноплавства.  15 000 співробітників на суші та на борту судна, тільки підтверджує успішну присутність компанії на міжнародному ринку.Під управлінням компанії знаходиться понад 410 суден. Майже половина з них – танкери різних розмірів і типів. Іншу частину складають контейнеровози, балкери, офшорні та пасажирські судна.Пасажирський флот є новим вектором розвитку CSM, оскільки компанія експлуатує понад 15 круїзних суден і супер яхт.

Döhle Group

Döhle Group походить від Peter Döhle Schiffahrts-KG, яка була заснована в 1956 році в Гамбурзі паном Петером Döhle.Сьогодні Döhle Group поєднує багаторічні традиції та інновації.Сотні членів екіпажу на борту – показник успішного менеджменту компанії.Під контролем професіоналів знаходиться близько 415 найсучасніших суден.Флот варіюється від невеликих фідерних суден місткістю близько 300 TEU до кораблів місткістю 13 000 TEU. У цю кількість також входять 30 балкерів (дедвейтом від 38 000 до 118 000 т), 15 великовантажних суден, міні-балкерів і каботажних суден.Через постійний розвиток та розширення флоту потрібні високомотивовані новачки та професіонали.

Компанія TCM, заснована в 2010 році з офісом в Афінах, є спільним підприємством, що включає групи Tsakos і Schoeller.Нинішній флот Групи складається з 98 суден, які складаються з танкерів, контейнеровозів і суховантажів вантажопідйомністю майже 10 мільйонів тонн дедвейту.Приблизно 63 судна є танкерами (включаючи шатл та газовози LNG).Академія TCM «Марія Цакос» надає посадовим особам і співробітникам Групи засоби для постійного розвитку та вдосконалення своєї компетенції з метою забезпечення операційної досконалості з точки зору безпеки, ефективності та конкурентної переваги.

НАШІ ПОКАЗНИКИ У ЧИСЛАХ

0
Балкерів
0
Контейнеровозів
0
Танкерів
0
Пасажирськіх суден

Особистий шлях до успіху наших курсантів:

Yevgeniy

The Most Important Things When Working at Sea Are Self-Motivation and Teamwork Skills

Aleksei

Knowledge, Experience and Persistence: That is What One Needs for a Successful Maritime Career

Bogdan

Appropriate Paths to Great Goals: Do Not Stop if There Is More You Can Achieve

Anatoly

Determined people at sea are quickly promoted

Kirill

From cadet to 2nd officer in the company: interview with Columbia Shipmanagement seafarer
Anton
«New position – new duties, new possibilities»

Ivan

From Cadet to Officer: the More Experience One Has the More Interesting Work Gets

Наші новини

Переглянути весь блог