Умови використання сайту

1.1. Дана користувальницька угода (названа надалі Угода) представляє собою оферту умов користування веб-сайтом https://csm-ua.com/ (далі – Сайт), в особі Адміністрації сайту та фізичною особою (у тому числі представниками юридичних осіб) (називається надалі Користувач), і регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на сайті.

1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, яка будь-коли здійснила доступ до Сайту, який досяг віку, допустимого для прийняття цієї Угоди.

1.3. Користувач зобов’язаний повністю ознайомитися з цією Угодою до реєстрації на сайті. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне та беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем має бути негайно припинено.

1.4. Ця Угода може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим та загальнодоступним документом.

1.5. Угода передбачає взаємні права та обов’язки Користувача та Адміністрації сайту.

Порядок використання Сайту

2.1. Сайт дозволяє Користувачеві переглядати та завантажувати інформацію з сайту виключно для індивідуального некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати для суспільних чи комерційних цілей.

2.2. При реєстрації на сайті, Користувач погоджується надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.

2.3. У процесі реєстрації на сайті, Користувач отримує логін та пароль за безпеку, яких несе відповідальність.

2.4. Користувач може звертатися до Адміністрації сайту з питаннями, претензіями, побажаннями щодо покращення роботи, або з якоюсь іншою інформацією. При цьому Користувач несе відповідальність, що це звернення не є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, дискримінацію людей за якоюсь ознакою, а також містить образи або іншим чином порушує чинне законодавство України.

Персональна інформація Користувача

3.1. Адміністрація сайту з повагою та відповідальністю відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка стала відвідувачем цього сайту. Приймаючи цю Угоду Користувач дає згоду на збирання, обробку та використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та Правил Адміністрації сайту про захист персональних даних. Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти та підтримувати інформацію, пов’язану з обліковим записом Користувача з метою надання відповідних послуг.

3.2. Адміністрація сайту зобов’язується здійснювати збір лише тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно у разі, коли інформація потрібна для надання (покращення) послуг Споживачу.

3.3. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім’я, прізвище, по-батькові, адреса та електронна адреса, так і вторинні (технічні) дані – файли cookies, інформація про з’єднання та системна інформація.

3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована у разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза технічною зоною засобів зв’язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.

3.5. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через Сайт інформацію з метою покращення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитом), для маркетингових чи дослідницьких цілей, а також для інших цілей, не суперечливим положенням чинного законодавства України.

На Сайті заборонено:

4.1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу чи захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних кордонів чи державної межі України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погроми, підпали, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницьке виселення громадян; заклики до агресії або розв’язання військового конфлікту.

4.2. Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, у тому числі щодо національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності, і навіть шовіністичні висловлювання.

4.3. Нецензурні висловлювання, висловлювання порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.

4.4. Будь-яка образлива поведінка стосовно авторів статей та всіх учасників ресурсу.

4.5. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.

4.6. Реклама, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційної навантаження та не стосуються тематики ресурсу, якщо на таку рекламу чи повідомлення не отримано спеціального дозволу від Адміністрації сайту.

4.7. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

4.8. Видавання себе за іншу людину чи представника організації та/або спільноти без достатніх на те прав, у тому числі за співробітників та власників Сайту, а також запровадження помилка щодо властивостей та характеристик будь-яких суб’єктів чи об’єктів.

4.9. Розміщення матеріалів, які Користувач не має права робити доступними згідно із законом або згідно з будь-якими контрактними відносинами, а також матеріалів, які порушують права на будь-який патент, торгову марку, комерційну таємницю, копірайт чи інші права власності та/або авторські та суміжні з ним права третьої сторони.

4.10. Розміщення не дозволеної спеціальним чином рекламної інформації, спаму, схем “пірамід”, “листів щастя”; матеріалів, що містять комп’ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп’ютерного або телекомунікаційного обладнання або програм для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів до Інтернету.

4.11. Навмисне чи випадкове порушення будь-яких застосовних місцевих, державних або міжнародних нормативно-правових актів. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

5.1. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки та неточності, які можуть бути виявлені у матеріалах, що містяться на цьому Сайті. Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність достовірність інформації, що подається на Сайті.

5.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється і може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації, що зберігається на Сайті.

5.3. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за висловлювання та думки відвідувачів сайту, залишені як коментарі або огляди. Думка Адміністрації сайту може не збігатися з думкою та позицією авторів оглядів та коментарів. Водночас Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, що порушують чинне законодавство чи норми моралі.

5.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії

Користувача щодо третіх осіб або третіх осіб щодо Користувача.

5.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувача, зроблені чи опубліковані на Сайті.

5.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, збитки чи витрати (реальні або можливі), що виникли у зв’язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.

5.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого облікового запису — облікового запису на Сайті.

5.8. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповне, неточне, некоректне внесення Користувачем своїх даних під час створення облікового запису Користувача.

5.9. У разі виникнення проблем у використанні Сайту, незгоди з конкретними розділами Угоди користувача, або отримання Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації сайту для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати та усунути відповідні дефекти, обмежити та запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов’язання щодо надання своїх послуг будь-якому Користувачеві та клієнту, навмисне, що порушує приписи Угоди та функціонування роботи Сайту.

5.10. З метою викладеного вище Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію та вживати технічних та юридичних заходів для припинення доступу до Сайту Користувачів, які створюють згідно з висновком Адміністрації сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або Користувачів, які порушують вимоги Угоди.

Порядок дії Угоди

6.1. Ця Угода є договором. Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і запровадити нову. Подібні зміни набувають чинності з моменту їхнього розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їхнє прийняття.

6.2. Ця Угода набирає чинності при першому відвідуванні Сайту Користувачем та діє між Користувачем та Компанією протягом усього періоду використання Користувачем сайту.

6.3. Сайт є об’єктом права інтелектуальної власності адміністрації сайту. Всі виняткові майнові авторські права на сайт належить Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливо суворо в рамках Угоди та законодавства України щодо прав інтелектуальної власності.

6.4. Всі торгові марки та назви, на які даються посилання в матеріалах цього Сайту, є власністю їхніх відповідних власників.

6.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати будь-які частини Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл надано Користувачеві Адміністрацією сайту.

6.6. Ця Угода регулюється та тлумачиться відповідно до законодавства України.

Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно дозаконодавства України.

Захист персональних даних

Шановний Користувач, реєструючись на нашому сайті або використовуючи різні наші сервіси сайту, які вимагають введення Ваших особистих даних, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних згідно із Законом України «Про захист персональних даних», а також узгодженим та затвердженим Правилам. Адміністрація сайту залишає за собою право на використання цієї інформації в маркетингових цілях у рамках надання послуг.

Узгоджені та затверджені Правила згідно із Законом України «Про захист персональних даних»

Користувач, реєструючись на сайті https://csm-ua.com/ (далі – «Сайт»), у тому числі, створюючи свій акаунт та/або реєструючись як користувач будь-яких сервісів Сайту, у випадку здійснення відповідних дій під власним та дійсним (а не вигаданим) ім’ям, що дає свою згоду власнику Сайту на обробку персональних даних Користувача (ПІБ, стать, вік, місце проживання, дата та місце народження, контактних даних у разі надання такої інформації та за умови, що така інформація є правдивою та

дійсною).

Користувач дає згоду власнику Сайту на здійснення дій в інформаційній

(автоматизованій) системі та/або в картотеках персональних даних, пов’язаних зі збором, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, оновленням, використанням та поширенням (реалізацією, передачею), знеособленням, знищенням відповідних персональних даних та відомостей про Користувача – фізичну особу. Користувач також дає власнику Сайту право визначати на власний розсуд порядок використання персональних даних Користувача (зокрема порядок використання персональних даних працівниками власника Сайту відповідно до їх професійних чи службових, або трудовими обов’язками), порядок захисту, поширення, порядок доступу до баз даних та порядок передачі права обробки персональних даних іншими суб’єктами відносин, пов’язаних з із персональними даними. Користувач надає зазначені права власнику Сайту з метою дотримання останніх вимог чинного законодавства щодо захисту персональних даних.