Ласкаво просимо на борт!

Робота у найбільшій судноплавній компанії – це можливість швидкого кар’єрного зростання, висока заробітна плата, безпека, надійність.

Ви маєте шанс здобути не лише престижну роботу, а й втілити у реальність свої мрії про морські подорожі. Будь то круїз навколо світу, експедиція або тур мальовничими річками Європи – на вас чекає незабутня пригода!

Тут ми в деталях розповімо вам про життя та роботу на борту – і ви дізнаєтесь про всі переваги, які дає працевлаштування в Columbia Shipmanagement Ukraine!

Заповнити анкету

Переваги

Робота у морі має багато плюсів! Ви матимете можливість не тільки подивитися весь світ, але й набути унікального досвіду роботи в міжнародній компанії, а також заробити та відкласти значну суму – адже практично всі витрати покриває роботодавець! Крім цього, ви зможете завести нові знайомства з людьми з різних точок світу, дізнатися про інші культури та знайти справжніх друзів.

Працевлаштування

Володіючи «береговою» професією, яка потрібна на пасажирських суднах і маючи необхідний рівень знання іноземної мови, ви вже зараз можете подати свою кандидатуру на розгляд компанією. Вітається досвід у туристичному та готельно-ресторанному бізнесі. Чим вища кваліфікація, тим краща посада на яку ви зможете працевлаштуватися, і, природно, вища зарплата.

Подорожі

Поповніть скарбничку найкрасивіших місць! Захоплюючі пейзажі норвезьких фіордів, блакитні береги Французької Рів’єри, тропічна екзотика Карибських островів і навіть найвіддаленіші куточки планети – Арктика та Антарктика – все це і більше можна побачити, обравши співпрацю з нами!

Перспективи

Робота на круїзному лайнері дозволить вам покращити професійні навички та знання іноземної мови, зробивши вас незамінним фахівцем як у морі, так і на березі. Багато роботодавців знають, що круїзний персонал – це найкращі кандидати, яких тільки можна знайти. Адже на круїзних судах працюють відповідальні особи, здатні ефективно взаємодіяти в команді, які вміють добре управляти часом.

Заповнити анкету